Графици

                                 ГРАФИК ГРАФИК   ЗА СРЕЩА НА УЧИТЕЛИ С РОДИТЕЛИ
                                             ПРЕЗ ВТОРИЯ СРОК НА УЧЕБНАТА 2015/2016 ГОДИНА
ИМЕ ПРЕЗИМЕ ФАМИЛИЯ ПРЕПОДАВАТЕЛ ПО: ДЕН ЧАС
Екатерина Василева Савчева Български език и литература ЧЕТВЪРТЪК 16.00 – 16.40
Миглена Вергилова Кръстева Български език и литература ПОНЕДЕЛНИК 14.10 – 14.50
Николай Милчев Николов Български език и литература СРЯДА 08.10 – 08.50
Юлия Кирилова Терзийска Български език и литература ПОНЕДЕЛНИК 15.00 – 15.40
Евелина Стефанова Пачеджиева Италиански език ЧЕТВЪРТЪК 09.10 – 09.50
Жанет Александрова Борлакова Италиански език ПЕТЪК 11.00 – 11.40
Илияна Добринова Градинарова Италиански език ПЕТЪК 11.45 – 12.25
Кристин Господинова Чолакова Италиански език ПОНЕДЕЛНИК 12.30 – 13.10
Нина Михайлова Серкова Италиански език СРЯДА 10.10 – 10.50
Нели Бонева Иванова Италиански език ВТОРНИК 15.00 – 15.40
Светлана Стефанова Соваджиева Италиански език ВТОРНИК 16.50 – 17.30
Анелия Димитрова Рачева Английски език ПОНЕДЕЛНИК 12.30 – 13.10
Вилияна Борисова Джакова Английски език ЧЕТВЪРТЪК 16.00 – 16.40
Габриела Любомирова Димитрова Английски език СРЯДА 14.10 – 14.50
Грета Маринова Райковска Английски език ЧЕТВЪРТЪК 17.35 – 18.15
Мария Кирилова Кирчева Английски език ПЕТЪК 14.00 – 14.40
Мария Любомирова Димитрова Английски език ВТОРНИК 14.10 – 14.50
Снежка Добрева Плачкова Английски език ЧЕТВЪРТЪК 12.30 – 14.10
Ветка Тодорова Таскова Математика ВТОРНИК 12.00 – 12.40
Евгения Василева Терзийска Математика ПЕТЪК 14.50 – 15.30
Йорданка Атанасова Янкова Математика ПОНЕДЕЛНИК 16.00 – 16.40
Малинка Огнянова Петрова информационни технологии ВТОРНИК 10.10 – 10.50
Милена Валентинова Маринова информационни технологии ВТОРНИК 14.10 – 14.50
Йорданка Милчева Антонова човекът и природата,                             химия и ООС,                                       физика и астрономия ПОНЕДЕЛНИК 15.00 – 15.40
Росица Велиборова Савова химия и ООС,                                       физика и астрономия СРЯДА 17.30 – 18.30
Меглена Стефанова Нейкова човекът и природата,                     биология и ЗО СРЯДА 14.10 – 14.50
Анета Трифонова Георгиева география и икономика ВТОРНИК 13.20 – 14.00
Людмила Райчева Чавдарова география и икономика,               история и цивилизация СРЯДА 13.20 – 14.00
Чавдар Венелинов Ветов история и цивилизация ЧЕТВЪРТЪК 10.10 – 10.50
Мартин Стефанов Сракмаджиев философски цикъл ВТОРНИК 11.45 – 12.25
Лидия Кольова Иванова музика СРЯДА 16.00 – 16.40
Нели Василева Пушева изобразително изкуство ПЕТЪК 13.20 – 14.00
Оля Николова Ангелакова изобразително изкуство ВТОРНИК 16.00 – 16.40
Живко Методиев Гошев домашен бит и техника, технологии ВТОРНИК 14.10 – 14.50
Даниел Крумов Иванов физическо възпитание и спорт ВТОРНИК 13.20 – 14.00
Ефросина Лозанова Плачкова физическо възпитание и спорт ЧЕТВЪРТЪК 16.00 – 16.40
Румелиана Стефанова Христова физическо възпитание и спорт ПЕТЪК 12.30 – 13.10
Тинка Йорданова Господинова физическо възпитание и спорт ВТОРНИК 12.30 – 13.10
Цветелина Чавдарова Митева физическо възпитание и спорт ПОНЕДЕЛНИК 13.20 – 14.00
Таня Петрова Савова учител в 1.а клас ПОНЕДЕЛНИК 13.20 – 14.00
Людмила Кирилова Рафаилова учител в 1.б клас ВТОРНИК 07.30 – 08.10
Даниела Бисерова Мановска учител в 1.в клас ВТОРНИК 07.30 – 08.10
Мария Руменова Стоилкова учител в 1.г клас ВТОРНИК 07.30 – 08.10
Красимира Георгиева Латинова учител в 1.д клас ПОНЕДЕЛНИК 13.20 – 14.00
Ивелина Мирославова Николова учител в 1.е клас ПОНЕДЕЛНИК 13.20 – 14.00
Гергана Благоева Стоилова учител във 2.а клас ПОНЕДЕЛНИК 17.30 – 18.10
Румяна Василева Тунева учител във 2.б клас ВТОРНИК 15.00 – 15.40
Димитър Георгиев Папазов учител във 2.в клас ЧЕТВЪРТЪК 16.00 – 16.40
Донка Николова Шенева учител във 2.г клас ВТОРНИК 12.30 – 13.10
Моника Ангелова Велкова учител във 2.д клас ВТОРНИК 16.50 – 17.30
Десислава Иванова Анастасова учител в 3.а клас ВТОРНИК 12.30 – 13.10
Снежана Делчева Павлова учител в 3.б клас ЧЕТВЪРТЪК 07.30 – 08.10
Ралица Петрова Вълова учител в 3.в клас ВТОРНИК 12.30 – 13.10
Иванка Георгиева Лазарова учител в 3.г клас ПЕТЪК 15.00 – 15.40
Катя Стоянова Иванова учител в 3.д клас СРЯДА 07.30 – 08.10
Вергиния Спасова Иванова учител в 4.а клас ВТОРНИК 10.10 – 10.50
Виолетка Каменова Първанова учител в 4.б клас ПОНЕДЕЛНИК 09.10 – 09.50
Петя Тодорова Тодорова учител в 4.в клас ВТОРНИК 07.30 – 08.10
Надя Иванова Ангелова учител в 4.г клас ЧЕТВЪРТЪК 07.30 – 08.10

Be the first to comment

Leave a Reply

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван


*