Изпити

График за септемврийска поправителна сесия за учениците от дневна форма на обучение – 2017/2018 учебна година

Предмет Дата,Час, Кабинет Ученици
1. Математика – писмен изпит 10.09.2018г

 

К-т 302 –

8 „а“ клас

8 „б“ клас

8 „в“ клас-

10:00 ч.

 

 

К-т 303 –

9 „а“ клас

11 „в“ клас

10:00 ч.

8 „а“ клас

8 „б“ клас

8 „в“ клас

 

9 „а“ клас

 

11 „в“ клас

 

2. Биология и здравно образование – писмен изпит 10.09.2018г

К-т 303 10:00 ч.

9 „в“ клас

 

3. Италиански език – писмен и устен изпит 11.09.2018г

К-т 302

10:00 ч.

8 „а“ клас

 

9 „а“ клас

9 „б“ клас

9 „в“ клас

 

11 „б“ клас

4. Химия и опазване на околната среда –писмен изпит 12.09.2018г

К-т 316

10:00 ч.

9 „а“ клас

9 „б“ клас

9 „в“ клас

 

5. География и икономика – писмен изпит 12.09.2018г

К-т 316

10:00 ч.

9 „а“ клас

 

6. Български език и литература – писмен изпит 13.09.2018г

К-т 302

10:00 ч.

8 „б“ клас

9 „в“ клас

11 „в“ клас

 

7. Физика и астрономия – писмен изпит 14.09.2018г

К-т 302

10:00 ч.

9 „а“ клас

9 „в“ клас

 

График за изпити през септемврийска редовна сесия за ученик в самостоятелна форма на обучение – учебна 2017/2018 година

Предмет Дата, Кабинет Час
1. Математика- ЗП – писмен изпит 10.09.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

2. Информатика – ЗП- писмен и практически изпит 11.09.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

3. География и икономика-ЗП – писмен изпит 12.09.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

4. Биология и здравно образование-ЗП– писмен изпит 13.09.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

5. Химия и опазване на околната среда -ЗП– писмен изпит 14.09.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

График  за провеждане на поправителна сесия за учениците в гимназиален етап – дневна форма на обучение – учебна 2017/2018 година

Предмет Дата,Час, Кабинет Ученици
Математика – писмен изпит 04.07.2018г

К-т 302

10:00 ч.

9 „а“ клас

9 „б“ клас

9 „в“ клас

10 „а“ клас

11 „в“ клас

 

Италиански език – писмен и устен изпит 05.07.2018г

К-т 302

10:00 ч.

8 „а“ клас

9 „а“ клас

9 „б“ клас

9 „в“ клас

11 „б“ клас

 

Математика – писмен изпит 06.07.2018г

К-т 302

10:00 ч.

 

 

8 „а“ клас

8 „б“ клас

8 „в“ клас

Химия и опазване на околната среда –писмен изпит 06.07.2018г

К-т 316

10:00 ч.

9 „а“ клас

9 „б“ клас

9 „в“ клас

10 „а“ клас

 

География и икономика – писмен изпит 09.07.2018г

К-т 302

10:00 ч.

9 „а“ клас

 

Български език и литература – писмен изпит 09.07.2018г

К-т 302

10:00 ч.

8 „б“ клас

9 „в“ клас

11 „в“ клас

 

Физика и астрономия – писмен изпит 10.07.2018г

К-т 303

10:00 ч.

9 „а“ клас

9 „в“ клас

 

Биология и здравно образование – писмен изпит 10.07.2018г

К-т 303

14:00 ч.

9 „в“ клас

 

График за юнска изпитна сесия за ученици на самостоятелна форма на обучение през учебната 2017/2018 г. както следва:

Предмет Дата, Кабинет Час Комисия Квестори Ученици
1. Физическо възпитание и спорт –ЗП – практически изпит 19.06.2018 г.

Физкултурен салон

10:00 ч.

Председател:

Даниел Крумов Иванов

Член:

Ефросина Лозанова Плачкова

10. клас

Александър Бисеров Димитров

2. Български език и литература – ЗП – писмен изпит 20.06.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

Председател: Миглена Георгиева Вергилова

Член:

Емилия Ангелова Никова

Квестор: Евелина Димитрова Гълъбова 10. клас

Александър Бисеров Димитров

3. Английски език-ЗП – писмен и устен изпит 20.06.2018 г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател:

Анелия Димитрова Рачева

Член:

Мария Кирилова Кирчева

Квестор:

Галя Андонова Накова

10. клас

Александър Бисеров Димитров

4. Италиански език-ЗП-писмен и устен изпит 21.06.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

Председател:

Нина Стефанова Серкова

Член:

Лора Хараламбиева Хараламбиева

Квестор: Евелина Димитрова Гълъбова 10. клас

Александър Бисеров Димитров

5. Математика- ЗП – писмен изпит 21.06.2018 г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател:

Йорданка Атанасова Янкова

Член:

Малинка Огнянова Петрова

Квестор:

Славка Кръстева Стойчева

10. клас

Александър Бисеров Димитров

6. Информатика – ЗП- писмен и практически изпит 22.06.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

Председател:

Малинка Огнянова Петрова

Член:

Любов Николаева Богданова

Квестор: Евелина Димитрова Гълъбова 10. клас

Александър Бисеров Димитров

7. Информационни технологии-ЗП – писмен и практически изпит 22.06.2018 г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател:

Любов Николаева Богданова

Член:

Малинка Огнянова Петрова

Квестор:

Таня Пенчева

Гичева

10. клас

Александър Бисеров Димитров

8. История и цивилизация-ЗП – писмен изпит 25.06.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

Председател:

Чавдар Венелинов Ветов

Член:

Людмила Райчева Чавдарова

Квестор: Мария Петрова Петрова 10. клас

Александър Бисеров Димитров

9. География и икономика-ЗП – писмен изпит 25.06.2018 г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател: Анета Трифонова Георгиева

Член:

Веселина Руменова Костова

Квестор:

Таня Пенчева

Гичева

10. клас

Александър Бисеров Димитров

10. Етика и право-ЗП– писмен изпит 26.06.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

 

Председател:

Мартин Стефанов Сракмаджиев

Член:

Моника Ангелова Велкова

 

Квестор: Мария Петрова Петрова 10. клас

Александър Бисеров Димитров

11. Физика и астрономия-ЗП– писмен изпит 26.06.2018 г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател:

Катя Стоянова Иванова

Член:

Йорданка Милчева Антонова

Квестор:

Таня Пенчева

Гичева

10. клас

Александър Бисеров Димитров

12. Химия и ООС-ЗП– писмен изпит 27.06.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

Председател:

Росица Велиборова Савова

Член:

Йорданка Милчева  Антонова

Квестор: Мария Петрова Петрова 10. клас

Александър Бисеров Димитров

13. Биология и здравно образование-ЗП– писмен изпит 27.06.2018 г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател: Меглена Стефанова Нейкова

Член:

Йорданка Милчева Антонова

Квестор:

Таня Пенчева

Гичева

10. клас

Александър Бисеров Димитров

Предмет Дата, Кабинет Час Комисия Квестори Ученици
1. Български език илитература – ЗП 20.06.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

Председател:

Лиляна Иванова

Миткова

Член:

Емилия Ангелова Никова

Квестор:

Евелина Димитрова Гълъбова

9. клас

Елена Пламен Тренчева

 

2. Италиански език – ЗП – писмен и устен изпит 21.06.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

Председател:

Жанет Александрова Борлакова

Член:

Лора Хараламбиева Хараламбиева

Квестор:

Евелина Димитрова Гълъбова

9. клас

Елена Пламен Тренчева

 

3. Английски език – ЗП – писмен и устен изпит 22.06.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

Председател:

Снежина Димитрова Георгиева

Член:

Анелия Димитрова Рачева

Квестор:

Евелина Димитрова Гълъбова

9. клас

Елена Пламен Тренчева

 

ГРАФИК ИЗПИТИ ЮНСКА СЕСИЯ 2018

7.КЛАС

Български език и литература ЗИП писмен – 2 астр. часа

 

11.06.2018

Каб.417

13.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Емилия Никова

Член: Екатерина Василева

 

     
Физика и астрономия ЗП Писмен – 2 астр.часа

 

11.06.2018

Каб.417

10.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Катя Иванова

Член: Росица Савова

 

     
Химия и опазване на околната среда Писмен – 2 астр.часа

 

12.06.2018

Каб.417

10.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Росица Савова

Член. Й.Антонова

     
Технологии Писмен – 2 астр.часа

Практически – 30 мин.

 

12.06.2018

Каб.417

13.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. В. Вълев

Член. О. Ангелакова

     

 

6.КЛАС

Английски език писмен – 2 астр. часа

устен – 30 мин.

 

11.06.2018

Каб.417

10.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Габриела Димитрова

Член: Ани Минева

 

     
География и икономика Писмен – 2 астр.часа

 

12.06.2018

Каб.417

10.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. А.Георгиева

Член: Л.Чавдарова

 

     
Човекът и природата ИУЧ Писмен – 2 астр.часа

 

11.06.2018

Каб.417

13.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс.Й.Антонова

Член М.Нейкова

     
Домашен бит и техника Писмен – 2 астр.часа;Практически – 30 мин. 12.06.2018

Каб.417

13.00ч

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. В. Вълев

Член. О. Ангелакова

     

 

2.КЛАС

Български език и литература Писмен – 1 астр.час 11.06.2018

Каб.417

10.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Надя Ангелова

Член Ели Георгиева

     
Математика Писмен – 1 астр.час 11.06.2018

Каб.417

13.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Надя Ангелова

Член Ели Георгиева

     
Околен свят Писмен – 1 астр.час 12.06.2018

Каб.417

10.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Надя Ангелова

Член Ели Георгиева

     
Музика Практически – 1 астр.час 12.06.2018

Каб.417

13.00ч

 

  Предс. Надя Ангелова

Член Ели Георгиева

     
Технологии и прведприемачество Практически – 1 астр.час 13.06.2018

Каб.417

10.00ч

 

  Предс. Надя Ангелова

Член Ели Георгиева

     
Изобразително изкуство Практически – 1 астр.час 13.06.2018

Каб.417

10.00ч

 

  Предс. Надя Ангелова

Член Ели Георгиева

     
Английски език Писмен – 1 астр.час, практически – 20 мин. 14.06.2018

Каб.417

10.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

       
Физическо възпитание и спорт Практически – 1 астр.час 14.06.2018

Каб.417

10.00ч

 

         
Български език и литература ИУЧ Писмен – 1 астр.час 15.06.2018

Каб.417

10.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Надя Ангелова

Член Ели Георгиева

     
Математика ИУЧ
Писмен – 1 астр.час 15.06.2018

Каб.417

12.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Надя Ангелова

Член Ели Георгиева

     
Околен свят ИУЧ
Писмен – 1 астр.час 15.06.2018

Каб.417

14.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Надя Ангелова

Член Ели Георгиева

     
Предмет Дата, Кабинет Час Комисия Квестори Ученици
1. Български език илитература – ЗП 20.06.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

Председател:

Лиляна Иванова

Миткова

Член:

Емилия Ангелова Никова

Квестор:

Евелина Димитрова Гълъбова

9. клас

Елена Пламен Тренчева

 

2. Италиански език – ЗП – писмен и устен изпит 21.06.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

Председател:

Жанет Александрова Борлакова

Член:

Лора Хараламбиева Хараламбиева

Квестор:

Евелина Димитрова Гълъбова

9. клас

Елена Пламен Тренчева

 

3. Английски език – ЗП – писмен и устен изпит 22.06.2018 г.

К-т 419

10:00 ч.

Председател:

Снежина Димитрова Георгиева

Член:

Анелия Димитрова Рачева

Квестор:

Евелина Димитрова Гълъбова

9. клас

Елена Пламен Тренчева

 

Изпит по учебен предмет Формат на изпита /продължителност/

ученик

Дата, начален час,

място на провеждане

Комисия по организиране на изпита (квестори) Комисия по оценяването Срок за изготвяне на изпитните материали Време и място за проверка на изпитните работи Срок и място за оповестяване на резултатите от изпита
Биология и здравно образование ЗП Писмен – 2 астр.часа

 

14.05.2018

10.00ч –

Каб.417

писмен

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс.Меглена Нейкова

Член:Йорданка Антонова

09.05.2018г

 

14.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

Изобразително изкуство ЗУЧ Писмен – 2 астр.часа

практически – 30 минути

 

16.05.2018

13.00ч –

Каб.417

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Оля Ангелакова

 

Член: Светла

Симеонова

09.05.2018г

 

16.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

Български език и литература ЗП

 

Български език и литература ЗИП

писмен – 2 астр. часа

 

16.05.2018

10.00ч –

Каб.417

 

16.05.2018

13.00ч

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Емилия Никова

Член: Екатерина Василева

 

09.05.2018г

 

 

16.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

Математика ЗП Писмен – 2 астр.часа

 

17.05.2018

10.00ч

Каб.417

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс.Малинка Петрова

Член: Боян Александров

09.05.2018г

 

17.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

Физическо възпитание и спорт Практически – 2 астр.часа 17.05.2018

13.00ч –

Каб.417

 

  Предс.Румелианка Христова

Член:Ефросина Плачкова

 

    зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

Български език и литература писмен – 1 астр. час

 

14.05.2018

10.00ч –

Каб.417

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс.Снежана Павлова

Член:Силвия Филева

 

09.05.2018г

 

14.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

Математика писмен – 1 астр. час

 

14.05.2018

13.00ч –

Каб.417

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс.Снежана Павлова

Член:Силвия Филева

 

09.05.2018г 14.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

Италиански език

 

 

Химия и ООС

писмен – 1 астр. час

устен – 20 мин.

писмен – 2 астр. часа

15.05.2018

10.00ч –

Каб.417

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс. Кристин ЧолаковаНина Серкова

Член: Нина Серкова

Предс. Росица Савова

Член Й.Антонова

09.05.2018г 15.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

Технологии и предприемачество

 

Физика и астрономия

 

Практически – 1 астр.час

 

писмен – 2 астр. часа

15.05.2018

13.00ч –

Каб.417

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс.Снежана Павлова

Член:Силвия Филева

Предс. Катя Иванова

Член Росица Савова

09.05.2018

 

 

15.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

Околен свят писмен – 1 астр. час

 

16.05.2018

10.00ч –

Каб.417

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс.Снежана Павлова

Член:Силвия Филева

 

09.05.2018

 

16.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

БЕЛ ИУЧ писмен – 1 астр. час

 

16.05.2018

13.00ч –

Каб.417

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс.Снежана Павлова

Член:Силвия Филева

 

09.05.2018

 

16.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

Музика Практически – 1 астр.час 17.05.2018

10.00ч –

Каб.417

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс.Снежана Павлова

Член:Силвия Филева

 

09.05.2018

 

17.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

Физическо възпитание и спорт Практически – 1 астр.час 17.05.2018

12.00ч –

Каб.417

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс.Тинка Господинова

Член:Снежана Павлова

 

09.05.2018

 

17.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане на изпита

Изобразително изкуство Практически – 1 астр.час 17.05.2018

14.00ч –

Каб.417

 

Галя Накова

Славка Стойчева

Предс.Снежана Павлова

Член:Силвия Филева

09.05.2018

 

17.05.2018

Учителска стая

зам.-дирекция

три дни след провеждане

 

Предмет Дата, Кабинет Час Комисия Квестори Ученици
1. Изобразително изкуство – ИУЧ – писмен и практически изпит 25.04.2018 г.

419 к-т

10:00 ч.

Председател:

Оля Николова Ангелакова

Член:

Светла Петрова Симеонова

Галя Андонова Накова – педагогически съветник 8. клас

Цветомир Пламенов Йорданов

 

2. Български език и литература – ЗУЧ – писмен изпит 25.04.2018 г.

419 к-т

14:00 ч.

Председател:

Емилия Ангелова Никова

Член:

Миглена Вергилова Георгиева

Галя Андонова Накова – педагогически съветник 8. клас

Александър Емил Витанов

8. клас

Цветомир Пламенов Йорданов

 

3. Философия – ЗУЧ – писмен изпит 26.04.2018 г.

419 к-т

10:00 ч.

Председател: Мартин Стефанов Сракмаджиев

Член:

Моника Ангелова Велкова

Славка Кръстева Стойчева – библиотекар 8. клас

Цветомир Пламенов Йорданов

 

4. Философия – ИУЧ – писмен изпит 26.04.2018 г.

419 к-т

14:00 ч.

Председател: Мартин Стефанов Сракмаджиев

Член:

Моника Ангелова Велкова

Славка Кръстева Стойчева – библиотекар 8. клас

Цветомир Пламенов Йорданов

 

5. Информатика – ЗУЧ – писмен и практически изпит 26.04.2018 г.

419 к-т

14:00 ч.

Председател:

Малинка Огнянова Петрова

Член:

Любов Николаева Богданова

Славка Кръстева Стойчева – библиотекар 8. клас

Александър Емил Витанов

6. Италиански език ЗУЧ– писмен и устен изпит 27.04.2018 г.

419 к-т

14:00 ч.

Председател:

Илияна Добромирова

Градинарова

Член:

Евелина Стефанова

Пачеджиева

Галя Андонова Накова – педагогически съветник 8. клас

Цветомир Пламенов Йорданов

 

7. Физическо възпитание и спорт – ЗУЧ –

практически изпит

27.04.2018 г.

Физкулту-

рен салон

14:00 ч.

Председател:

Ефросина Лозанова

Плачкова

Член:

Румелианка Стефанова

Христова

8. клас

Александър Емил Витанов

 

8. Математика – ЗУЧ – писмен изпит 30.04.2018 г.

419 к-т

14:00 ч.

 

Председател:

Малинка

Огнянова Петрова

Член:

Боян Алтимиров Александров

 

Славка Кръстева Стойчева – библиотекар 8. клас

Александър Емил Витанов

8. клас

Цветомир Пламенов Йорданов

 

ПРЕДМЕТ ДАТА, КАБИНЕТ ЧАС КОМИСИЯ КВЕСТОРИ УЧЕНИЦИ
1. Български език и литература ЗП – писмен изпит 16.04.2018г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател: Миглена Вергилова

Георгиева

Член:

Емилия Ангелова Никова

Галя Андонова Накова – педагогически съветник Румена Ивайлова Игнатова- 12. клас

 

2. История и цивилизация – ЗП 16.04.2018 г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател:

Чавдар Венелинов Ветов

Член:

 Людмила Райчева Чавдарова

Галя Андонова Накова – педагогически съветник Елена Теодорова Николова- 12. клас

 

3. Математика – ЗП 17.04.2018г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател:

Ветка Тодорова Таскова

Член:

Малинка Огнянова Петрова

Славка Кръстева

Стойчева – библиотекар

Дарин Димитров Тренев – 12. клас

Елена Теодорова Николова- 12. клас

Румена Ивайлова Игнатова- 12. клас

4. Италиански език – ЗП 18.04.2018 г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател:

Евелина Стефанова Пачеджиева

Член:

Нина Михайлова Серкова

 

Галя Андонова Накова – педагогически съветник Румена Ивайлова Игнатова – 12. клас

 

 

 

5. География и икономика – ЗП 18.04.2018 г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател:

Анета Трифонова Георгиева

Член:

Веселина Руменова Костова

 

 

Галя Андонова Накова – педагогически съветник Елена Теодорова Николова – 12. клас

 

 

 

 

 

6. Свят и личност – ЗП и ЗИП 19.04.2018 г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател:

Мартин Стефанов Сракмаджиев

Член:

Моника Ангелова Велкова

Славка Кръстева

Стойчева – библиотекар

Елена Теодорова Николова – 12. Клас – ЗП

Румена Ивайлова Игнатова – 12. Клас – ЗИП

 

7. Български език и литература – ЗИП 20. 04.2018 г.

К-т 419

14:00 ч.

Председател: Миглена Вергилова

Георгиева

Член:

Емилия Ангелова Никова

Галя Андонова Накова – педагогически съветник Румена Ивайлова Игнатова – 12. Клас

 

Във връзка с обявена грипна ваканция съгласно заповед № РД 09-129/26.01.2018 г. на министъра на образованието и науката, за дните от 29.01 до 02.02.2018 г. за област София- град – Графика за  организиране и провеждане на изпити за оформяне на срочни и текущи оценки по предмети за ученици с 25 % отсъствия се изменя както следва:

Предмет Дата Комисия Квестори Ученици
1. Физика и астрономия 07.02.2018 г.

К-т 417

14:00 ч.

 

Председател:

Йорданка Милчева Антонова

Член:

Катя Стоянова Иванова

Галя Андонова Накова – педагогически съветник

 

Габриела Ивелинова Петрова – 9 а клас

Магдалена Христова Стоева –

9 а клас

Марио Николаев Димитров –

9 а клас

Яна Янева Костова – 9 а клас

2. Биология и здравно образование 07.02.2018 г.

К-т 417

14:00 ч.

 

Председател:

Меглена Стефанова Нейкова

Член:

Йорданка Милчева Антонова

Галя Андонова Накова – педагогически съветник

 

Стивън Антонов Караджов –

9 а клас

Георги Даниелов Господинов – 11 а клас

Елина Крумова Крумова –

11 а клас

3. Математика 07.02.2018 г.

К-т 417

14:00 ч.

Председател:

Малинка Огнянова Петрова

Член:

Йорданка Атанасова Янкова

Галя Андонова Накова – педагогически съветник Никола Сергеев Цветанов – 8 в клас

График за явяване на изпити за определяне на срочна оценка – 1- ви срок

2017/2018 учебна година

Предмет Дата Комисия Квестори Ученици
1. Химия и ООС

 

24.01.2018 г.

К-т 417

10:00 ч.

 

Председател:

Росица Велиборова Савова

Член:

Йорданка Милчева Антонова

Гергана Димитрова Илиева –

учител в ЦДО

Магдалена Христова Стоева –

9 а клас

Марио Николаев Димитров –

9 а клас

Стивън Антонов Караджов –

9 а клас

Яна Янева Костова – 9 а клас

Димитър Валентинов Асенов – 9 б клас

Ивайло Ивайлов Анастасов –

9 б клас

Симона Асенова Угринова –

9 б клас

Анна-Мария Тодорова Григорова – 9 в клас

Александър Бисеров Димитров – 10 б клас

Габриел Емилов Манолов –

10 б клас

Георги Даниелов Господинов – 11 а клас

Елина Крумова Крумова –

11 а клас

 

2. Италиански език 25.01.2018 г.

К-т 417

10:00 ч.

Председател:

Жанет Александрова Борлакова

Член:

Лора Хараламбиева Хараламбиева

 

 

 

Евелина Димитрова Гълъбова –

старши учител в ЦДО

Стивън Антонов Караджов –

9 а клас

Магдалена Христова Стоева –

9 а клас

 

 

 

 

 

3. Математика 25.01.2018 г.

К-т 417

10:00 ч.

Председател:

Малинка Огнянова Петрова

Член:

Йорданка Атанасова Янкова

Евелина Димитрова Гълъбова –

старши учител в ЦДО

Никола Сергеев Цветанов – 8 в клас
4. География и икономика 26.01.2018 г.

К-т 417

10:00 ч.

Председател:

Анета Трифонова Георгиева Член:

Веселина Руменова Костова

Мария Петрова Петрова – учител  в ЦДО Елина Крумова Крумова –

11 а клас

Георги Даниелов Господинов – 11 а клас

Чериса Димитрова Нанова –

11 а клас

5. Физика и астрономия 29.01.2018 г.

К-т 417

10:00 ч.

 

 

Председател:

Йорданка Милчева Антонова

Член:

Катя Стоянова Иванова

Лилия Иванова Миткова –

учител в ЦДО

 

 

Габриела Ивелинова Петрова – 9 а клас

Магдалена Христова Стоева –

9 а клас

Марио Николаев Димитров –

9 а клас

Яна Янева Костова – 9 а клас

6. Биология и здравно образование 29.01.2018 г.

К-т 417

10:00 ч.

 

Председател:

Меглена Стефанова Нейкова

Член:

Йорданка Милчева Антонова

Лилия Иванова Миткова –

учител в ЦДО

 

Стивън Антонов Караджов –

9 а клас

Георги Даниелов Господинов – 11 а клас

Елина Крумова Крумова –

11 а клас

График за януарска редовна изпитна сесия за ученици в самостоятелна форма на обучение 2017/2018 учебна година

Предмет Дата, Кабинет Час Комисия Квестори Ученици
1. Български език и литература ЗП – писмен изпит 15.01.2018 г.

К-т 301

10: 00 ч.

Председател: Миглена Вергилова

Георгиева

Член:

Емилия Ангелова Никова

Гергана Димитрова Илиева –

учител в ЦДО

Дарин Димитров Тренев – 12. клас

Елена Теодорова Николова – 12. клас

2. Физическо възпитание и спорт ЗП – практически изпит 15.01.2018 г.

Физкултурен салон

14:00 ч.

Председател:

Даниел  Крумов Иванов

Член:

Румелианка Стефанова Христова

Дарин Димитров Тренев – 12. клас

Елена Теодорова Николова – 12. клас

Румена Ивайлова Игнатова – 12. клас

Цветомир Пламенов Йорданов – 8. клас

3. Свят и личност ЗП- писмен изпит

 

 

 

 

 

Философия ЗУЧ:

 

16.01.2018 г.

К-т 301

10: 00 ч.

 

Председател: Мартин Стефанов Сракмаджиев

Член: Моника Ангелова Велкова

Мария Петрова Петрова – учител в

ЦДО

Дарин Димитров Тренев – 12. клас

Елена Теодорова Николова – 12. клас

Румена Ивайлова Игнатова – 12. клас

 

 

Цветомир Пламенов Йорданов – 8. клас

 

4. Музика ЗУЧ  – писмен и практически изпит

 

 

 

 

История и цивиливация ЗП – писмен изпит

16.01.2018 г.

К-т 301

14: 00 ч.

 

Председател:

Лидия Кольова Димитрова

Член:

Снежана Делчева Павлова

 

Председател:

Чавдар Венелинов Ветов

Член: Людмила Райчева Чавдарова

Лилия Иванова Миткова –

учител в ЦДО

Цветомир Пламенов Йорданов – 8. клас

 

 

 

 

 

 

Дарин Димитров Тренев – 12. клас

Елена Теодорова Николова – 12. клас

Румена Ивайлова Игнатова – 12. клас

 

 

5. Физика и астрономия  ЗП – писмен изпит

 

 

 

 

Информационни технологии ЗУЧ – писмен и практически и изпит

17.01.2018 г.

К-т 301

10:00 ч.

 

Председател: Катя Стоянова Иванов

Член:

Росица Велиборова Савова

 

Председател:

Малинка Огнянова Петрова

Член:

Любов Николаева Богаданова

Евелина Димитрова Гълъбова –

старши учител в ЦДО

Дарин Димитров Тренев – 12. клас

Елена Теодорова Николова – 12. клас

Румена Ивайлова Игнатова – 12. клас

 

 

Цветомир Пламенов Йорданов – 8. клас

 

6. Италиански език ЗП – писмен и устен и изпит

 

 

 

 

 

 

Изобразително изкуство  ЗУЧ – писмен и практически изпит

18.01.2018 г.

К-т 301

10:00 ч.

 

Председател:

Евелина Стефанова Пачеджиева

Член:

Нина Михайлова Серкова

 

 

Председател:

Оля Николова Ангелакова

Член:

Светла Петрова Симеонова

Кристина НиколаеваНиколова – учител в ЦДО Дарин Димитров Тренев – 12. клас

Елена Теодорова Николова – 12. клас

 

 

 

 

 

 

Цветомир Пламенов Йорданов – 8. клас

 

7. География и икономика ЗП – писмен изпит

 

 

 

 

 

Философия ИУЧ – писмен изпит

18.01.2018 г.

К-т 301

14:00 ч.

Председател:

Анета Трифонова Георгиева

Член:

Веселина Руменова Костова

 

Председател: Мартин Стефанов Сракмаджиев

Член:

Моника Ангелова Велкова

 

Дарина Димчева Иванова – учител в ЦДО Дарин Димитров Тренев – 12. клас

Елена Теодорова   Николова – 12. клас

Румена Ивайлова Игнатова – 12. клас

 

 

 

Цветомир Пламенов Йорданов – 8. клас

 

 

8. Английски език  ЗП – писмен и устен изпит

 

 

 

 

 

Музика  ИУЧ – писмен и практически изпит

19.01.2018 г.

К-т 301

10:00 ч.

Председател:

Мария Кирилова Кирчева

Член:

Златка Христова Ждракова

 

Председател:

Лидия Кольова Димитрова

Член:

Снежана Делчева Павлова

 

Галя Андонова Накова – педагогически съветник Дарин Димитров Тренев – 12. клас

Елена Теодорова Николова – 12. клас

Румена Ивайлова Игнатова – 12. клас

 

 

 

Цветомир Пламенов Йорданов – 8. клас

 

9. История и цивилизация ЗИП – писмен изпит 19.01.2018 г.

К-т 301

14:00 ч.

Председател:

Чавдар Венелинов Ветов

Член: Людмила Райчева Чавдарова

Дарина Димчева Иванова – учител в ЦДО Дарин Димитров Тренев – 12. клас

Елена Теодорова Николова – 12. клас

 

10. Математика ЗП – писмен изпит

 

22.01.2018 г.

К-т 301

10:00 ч.

Председател:

Ветка Тодорова Таскова

Член:

Малинка Огнянова Петрова

Славка Кръстева Стойчева  – библиотекар Дарин Димитров Тренев – 12. клас

Елена Теодорова Николова – 12. клас

 

11 География и икономика ЗИП – писмен изпит 22.01.2018 г.

К-т 301

14:00 ч.

Председател:

Анета Трифонова Георгиева

Член:

Веселина Руменова Костова

 

Таня Пенчева Гичева – учител в ЦДО

 

Дарин Димитров Тренев – 12. клас

Елена Теодорова Николова – 12. клас

 

Be the first to comment

Leave a Reply

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван


*