2.час на кл.ръководител

ІІ СРОК НА УЧЕБНАТА 2019/2020 ГОДИНА

КЛАСЕН РЪКОВОДИТЕЛ ДЕН ЧАС
Таня Петрова Савова четвъртък 07.30 – 08.10
Румяна Милева Субашка четвъртък 12.30 – 13.10
Ивелина Мирославова Николова четвъртък 07.30 – 08.10
Даниела Бисерова Мановска четвъртък 07.30 – 08.10
Мария Руменова Стоилкова четвъртък 07.30 – 08.10
Людмила Кирилова Рафаилова Четвъртък 07.30 – 08.10
Дарина Димчева Иванова Вторник 12.30 – 13.10
Румяна Василева Тунева Вторник 17.30 – 18.10
Моника Ангелова Велкова Четвъртък 12.30 – 13.10
Димитър Георгиев Папазов четвъртък 12.30 – 13.10
Минка Станиславова Хаджиева четвъртък 12.30 – 13.10
Гергана Благоева Стоилова четвъртък 12.30 – 13.10
Десислава Иванова Анастасова четвъртък 12.30 – 13.10
Иванка Георгиева Лазарова понеделник 12.30 – 13.10
Ралица Петрова Бъчварова четвъртък 12.30 – 13.10
Силвия Сашова Филева вторник 12.30 – 13.10
Снежана Делчева Павлова четвъртък 18.20 – 19.00
Бистра Тодоров Петрова четвъртък 12.30 – 13.10
Виктория Тошкова Мановска четвъртък 07.30 – 08.10
Вергиния Спасова Иванова сряда 07.30 – 08.10
Виолетка Каменова Първанова четвъртък 07.30 – 08.10
Ели Стоянова Георгиева четвъртък 07.30 – 08.10
Надя Ангелова Иванова четвъртък 07.30 – 08.10
Петя Тодорова Тодорова четвъртък 07.30 – 08.10
Йордан Петров Коралов понеделник 12.30 – 13.10
Мария Цветанова Павлова вторник 12.30 – 13.10
Мария Стоянова Паскова вторник 18.20 – 19.00
Светлана Стефанова Соваджиева вторник 12.30 – 13.10
Йорданка Атанасова Янкова четвъртък 12.30 – 13.10
Светла Петрова Симеонова четвъртък 12.30 – 13.10
Елена Георгиева Тодорова четвъртък 12.30 – 13.10
Любов Николаева Богданова четвъртък 12.30 – 13.10
Биляна Милчева Стоянова четвъртък 12.30 – 13.10
Юлия Кирилова Терзийска четвъртък 18.20 – 19.00
Валентин Тончев Вълев четвъртък 11.45 – 12.25
Димка Николаева Дунгарова петък 11.45 – 12.25
Милена Валентинова Маринова четвъртък 12.30 – 13.10
Боян Алтимиров Александров четвъртък 18.20 – 19.00
Нина Михайлова Серкова Вторник 13.20 – 14.00
Емилия Ангелова Никова понеделник 13.20 – 14.00
Цветелина Чавдарова Митева понеделник 13.20 – 14.00
Ренета Иванова Димитрова четвъртък 15.00 – 15.40
Чавдар Венелинов Ветов четвъртък 13.30 – 14.10
Мирела Димитрова Марчева четвъртък 13.30 – 14.10
Росица Велиборова Савова четвъртък 13.20 – 14.00
Мартин Стефанов Сракмаджиев четвъртък 13.20 – 14.00
Меглена Стефанова Нейкова четвъртък 14.00 – 14.40
Людмила Райчева Чавдарова четвъртък 16.50 – 17.30
Даниела Иванова Лазарова четвъртък 13.20 – 14.00
Катя Стоянова Иванова четвъртък 13.20 – 14.00
Йорданка Милчева Антонова сряда 16.00 – 16.40
Анета Трифонова Георгиева четвъртък 16.50 – 17.30
Лидия Кольова Иванова сряда 13.20 – 14.00
УЧИТЕЛИ ЦДО ДЕН ЧАС
Екатерина Петкова Бензерска сряда 07.30 – 08.10
Михаела Пламенова Янева сряда 07.30 – 08.10
Иван Иванов Христов Сряда 18.00 – 18.40
Галина Цолова Живкова Сряда 07.30 – 08.10
Донка Николова Шенева сряда 07.30 – 08.10
Евелина Димитрова Гълъбова сряда 07.30 – 08.10
Кристина Николаева Николова сряда 18.00 – 18.40
Румянка Тодорова Николова сряда 18.00 – 18.40
Мария Петрова Петрова сряда 18.00 – 18.40
Даниела Стефанова Бургуджиева сряда 18.00 – 18.40
Станимира Димитрова Георгиева сряда 18.00 – 18.40
Галя Иванова Стефанова сряда 18.00 – 18.40
Гергана Димитрова Илиева Сряда 07.30 – 08.10

Be the first to comment

Leave a Reply

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван


*