Математика без граници

МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ – ЕСЕН 2019  МЕДАЛИСТИ

БРОНЗОВ МЕДАЛ

Име, фамилия и презиме медал клас
1. Радослав Любомиров Николов бронзов 1.е
2. Ния Петрова Илкова бронзов 1.е
3. Кристина Атанасова Атанасова бронзов 1.б
4. Таня Николаева Витанова бронзов 1.г
5. Антония Евгени Шуманова бронзов 1.е
6. Албена Станиславова Янева бронзов 2.б
7. Георги Недков Йорданов бронзов 2.а
8. Нина Иванова Говедарска бронзов 2.б
9. Ева Светославова Христова бронзов 2.д
10. Теодора Петрова Евтимова бронзов 3.г
11. Белла Драганова Драгоева бронзов 3.а
12. Теодор Радославов Николов бронзов 3.а
13. Васил Томов Томов бронзов 3.б
14. Димитър Стоянов Друмев бронзов 3.б
15. Ана – Мария Теодорова Минкова бронзов 3.г
16. Диана Светославова Димитрова бронзов 4.а
17. Богомила Николаева Туйкова бронзов 4.a
18. Полин Веселинова Веселинова бронзов 4.г
19. Илияна Ииянова Дамянова бронзов 4.г
20. Дея Бранимирова Валентинова бронзов 4.б
21. Тома Костадинов Томов бронзов 4.а
22. Иван Василев Василев бронзов 4.б
23. Мила Максимова Колева бронзов 4.в

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ

Име, фамилия и презиме медал клас
1. Виктория Василен Славкова сребърен 1.д
2. Божидар Теодоров Минчев сребърен 1.е
3. Далия Николаева Христова сребърен 1.е
4. Лора Христова Стефанова сребърен 1.е
5. Мила Лъчезарова Акшарова сребърен 1.е
6. Надежда Людмилова Стоичкова сребърен 1.е
7. София Антонова Софронова сребърен 3.б
8. Алина Анатоли Атанасова сребърен 2.в
9. Алекс Мартинов Николов сребърен 2.б
10. Борис Валентинов Манасиев сребърен 2.д
11. Сергей Евгениевич Яковлев сребърен 2.а
12. Яница Христова Карастоянова сребърен 2.д
13. Йоан Асенов Рачев сребърен 2.е
14. Георги Венелинов Рангелов сребърен 3.б
15. Велина Валентинова Тодорова сребърен 3.в
16. Тея Валентинова Тодорова сребърен 3.в
17. Никола Николов Яръмов сребърен 3.г
18. Ивайло Георгиев Йовчев сребърен 3.а
19. Константин Здравков Ценов сребърен 3.а
20. Калоян Христов Тошев сребърен 3.б
21. Виктория Мартинова Николова сребърен 3.д
22. Лора Мирославова Любомирова сребърен 4.б
23. Калоян Цветомиров Цанков сребърен 4.б
24. Никола Павлов Николов сребърен 4.г

ЗЛАТЕН МЕДАЛ

Име, фамилия и презиме медал клас
1. Алекс Пламенов Парнаров златен 1.д
2. Мартин Ивайлов Тодоров златен 1.е
3. Станислав Теодоров Тошев златен 2.в
4. Максим Пламенов Мартинов златен 3.в
5. Мартин Георгиев Дунгаров златен 3.в
6. Йоана Димитрова Иванова златен 3.г
7. Ивайло Йорданов Минев златен 3.б
8. Калоян Иванов Бахчеванов златен 3.б
9. Иван Тодоров Георгиев златен 4.г
10. Ваня Христова Стоянова златен 4.б
11. Росен Николов Каменов златен 4.б
12. Христиан Добринов Антов златен 4.г
13. Владислав Йорданов Канов златен 4.б
14. Денислав Йорданов Канов златен 4.б
15. Ивайло Калоянов Димитров златен 4.б
16. Валентин Анатоли Атанасов златен 5.клас
17. Иванимира Красимирова Неделчева златен 5.клас
18. Тея Николаева Варелова златен 5.клас
  № 16,17,18 сега са ученици в СМГ    

ПЪЛЕН ТРИУМФ ЗА МАТЕМАТИЦИТЕ НИ В НЕСЕБЪР

Общо 16 медала ни донесоха 13 – те деца, участници във финалното състезание на  Шестия международен турнир „Математика без граници“.

Успехът е уникален! Тази година участват 1200 ученици от 1. до 12. клас от 15 страни – Азербайджан, България, Виетнам, Иран, Казахстан, Киргистан, Македония, Малта, Русия, Румъния, Турция, Узбекистан, Филипините, Словения и Украйна.

Равносметката от турнира:

◽ Сребърна купа за ИВАН ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ – 3. г клас

ИВАНИМИРА КРАСИМИРОВА НЕДЕЛЧЕВА – 4. б клас – златен медал от индивидуалната надпревара и злато в отборната;

ВАЛЕНТИН АНАТОЛИ АТАНАСОВ – 4. б клас –  сребърен медал от индивидуалната надпревара и злато в отборната;

ТЕЯ НИКОЛАЕВА ВАРЕЛОВА – 4. б клас  – златен медал от отборната надпревара;

◽ ИВАН ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ – 3. г клас – златен медал от индивидуалната надпревара и злато в отборната;

РОСЕН НИКОЛОВ КАМЕНОВ – 3. б клас – сребърен медал от индивидуалната надпревара и злато в отборната;

КАЛОЯН ЦВЕТОМИРОВ ЦАНКОВ – 3. б клас – бронзов  медал от индивидуалната надпревара и злато в отборната;

ЙОАНА ДИМИТРОВА ИВАНОВА – 2. г клас – сребърен медал от индивидуалната надпревара и злато в отборната;

БОРИСЛАВ РОСЕН БЪЧВАРОВ – 2.  б клас – златен медал  в отборната надпревара;

◽ МАРТИН ГЕОРГИЕВ ДУНГАРОВ– 2.  в клас – златен медал  в отборната надпревара;

◽ СТАНИСЛАВ ТЕОДОРЕВ ТОШЕВ – 1. в клас – сребърен медал от индивидуалната надпревара ;

◽ Достойно представяне и на отбора ни от 1. клас – АЛИНА АНАТОЛИ АТАНАСОВА – 1. б клас; АЛЕКС МАРТИНОВ НИКОЛОВ – 1. в клас и ЕВА СВЕТОСЛАВОВА ХРИСТОВА – 1. г клас.

БРАВО, ДЕЦА!

ДОСТОЙНО ПРЕДСТАВИХТЕ БЪЛГАРИЯ❤

105. СУ „АТАНАС ДАЛЧЕВ“ СЕ ГОРДЕЕ С ВАС❤

ГОРДОСТ СТЕ И ЗА ВАШИТЕ РОДИТЕЛИ❤       БЛАГОДАРИМ ВИ ОТ СЪРЦЕ!