Медалисти от Математика без граници 2017/2018 година

Име, презиме и фамилия клас есен зима пролет
1. Диана Светославова Димитрова 2. а сребърен златен  
2. Росен Николов Каменов 2. б златен златен златен
3. Ваня Христова Стоянова 2. б сребърен златен сребърен
4. Владислав Йорданов Канов 2. б сребърен   бронзов
5. Ивайло Калоянов Димитров 2. б сребърен   бронзов
6. Денислав Йорданов Канов 2. б бронзов   бронзов
7. Лора Мирославова Любомирова 2. б   сребърен сребърен
8. Калоян Цветомиров Цанков 2. б бронзов сребърен бронзов
9. Аслан Алил Кичук 2. б   бронзов  
10. Мартин Юлианов Горецов 2. б     бронзов
11. Мария Илиева Пенкова 2. б     бронзов
10. Антониа Георгиева Николова 2. в бронзов сребърен  
11. Мария Димитрова Симеонова 2. в   бронзов  
12.. Иван Тодоров Георгиев 2. г златен златен сребърен
13. Андреа Стоянова Атанасова 2. г   сребърен  
14. Илияна Илиянова Дамянова 2. г сребърен сребърен сребърен
15. Никола Павлов Николов 2. г сребърен сребърен бронзов
16. Христиан Добринов Антонов 2.е   бронзов  
17. Ани Велиславова Николова 2.е     сребърен
18. Валентин Анатоли Атанасов 3. б златен златен златен
19. Тея Николаева Варелова 3. б златен сребърен сребърен
20. Иванимира Красимирова Неделчева 3. б сребърен сребърен сребърен
21. Георги Красимиров Крумов 3. б бронзов сребърен  
22. Калоян Огнянов Ганев 3. б   бронзов  
23. Ясен Веселинов Петков 3. б     бронзов
24. Силвия Искренова Славова 3. в бронзов    
25. Мариела Христова Маринчева 3. д бронзов    
26. Божидара Велизарова Стоянова 3. д бронзов    
27. Александър Георгиев Кименов 4. б сребърен сребърен сребърен
28. Виктор Емилов Йотов 4. б сребърен    
29. Мартин Валентинов Стойчев 4. б сребърен   бронзов
30. Велизар Янев Вълчев 4. д сребърен сребърен сребърен
31. Зориг Стойчев Христов 4. д сребърен    
32. Гергана Веселинова Манчева 4. д   сребърен златен
33. Ивайло Георгиев Йовчев 1.а   бронзов бронзов
34. Лина Александрова Чотова 1.б   бронзов  
35. Борислав Росен Бъчваров 1.б     бронзов
 36. Калоян Иванов Бахчеванов 1.б     бронзов
 37. Мартин Георгиев Дунгаров 1.в     сребърен
38. Ана – Мария Минчева 1.г   бронзов  
39. Никола Николов Яръмов 1.г   бронзов бронзов
40. Йоана Димитрова Иванова 1.г     бронзов
41. Виктория Мартинова Николова 1.д   бронзов бронзов
42. Полина Петрова Петрова 1.в     бронзов
43. Мартин Иванов Рангелов 6.клас   сребърен бронзов
44. Павел Радославов Лазарков 5. клас   бронзов