СПИСЪК ИЗВЪНКЛАСНИ ДЕЙНОСТИ И ЗАЯВЛЕНИЕ ЗА УЧАСТИЕ – в СРОК до 26.02.2019

Уважаеми ученици и родители,

в срок до 26.02.2019 можете да подавате прикаченото заявление за участие в извънкласните дейности в канцеларията на училището или към ел.поща на училището.

Резултат с изображение за LOADING GIFЗаявление извънкласни занимания по интереси

 

  1. Четене с книга, компютър и игра – 1

Тематична област: Дигитална креативност,

Ръководител: Румяна Тунева

Предлага се за: 1. клас

Предлага се от 03.06.2019 до 20.06.2019

  1. Математика с лист и компютър – 1

Тематична област: Дигитална креативност

Ръководител: Гергана Стоилова

Предлага се за: 1. клас

Предлага се от 03.06.2019 до 20.06.2019

  1. Подвижни игри – 1

Тематична област: Спорт

Ръководител: Михаела Янева

Предлага се за: 1. клас

Предлага се от 03.06.2019 до 20.06.2019

  1. Математика и логика

Тематична област: Математика,

Ръководител: Вергиния Иванова

Предлага се за: 3. клас

Предлага се от 06.02.2019 до 30.05.2019

  1. Първокласни предприемачи

Тематична област: Технологии,

Ръководител: Гергана Стоилова

Предлага се за: 1. клас

Предлага се от 06.02.2019 до 30.05.2019

  1. Първокласните предприемачи

Тематична област: Технологии,

Ръководител: Моника Велкова

Предлага се за: 1. клас

Предлага се от 06.02.2019 до 30.05.2019

  1. Заедно можем

Тематична област: Технологии, Тематична подобласт: Езиков свят
Ръководител: Яна Досева

Предлага се за: 1. – 4. клас

 Предлага се от 06.02.2019 до 30.05.2019

  1. Забавен волейбол

Тематична област: Спорт,

Ръководител: Елена Тодорова

Предлага се за: 5. – 7. клас

Предлага се от 17.06.2019 до 30.06.2019

  1. Обичам България

Тематична област: Дигитална креативност,

Ръководител: Анета Георгиева

Предлага се за: 11. клас

Предлага се от 06.02.2019 до 30.06.2019

  1. Клуб „Екология“

Тематична област: Екологично образование и здравословен начин на живот,

Ръководител: Анета Георгиева

Предлага се за: 10. клас

Предлага се от 06.02.2019 до 30.06.2019

  1. Научи се да помагаш

Тематична област: Екологично образование и здравословен начин на живот

Ръководител: Йорданка Антонова

Предлага се за: 6. – 7. клас

Предлага се от 06.02.2019 до 30.06.2019

  1. Интеркултурна комуникация – английски език за матура и сертификатни изпити на Кеймбридж/ FCE, CAE, IELTS/

Тематична област: Технологии,

Ръководител: Снежина Георгиева

Предлага се за: 10-12. клас

Предлага се от 06.02.2019 до 31.05.2019 в петък

  1. Четене с книга, компютър и игра – 2

Тематична област: Дигитална креативност,

Ръководител: Румяна Тунева

Предлага се за: 1. клас

Предлага се от 03.06.2019 до 20.06.2019

  1. Математика с лист и компютър – 2

Тематична област: Дигитална креативност,

Ръководител: Гергана Стоилова

Предлага се за: 1. клас

Предлага се от 03.06.2019 до 20.06.2019

  1. Подвижни игри – 2

Тематична област: Спорт

Ръководител: Михаела Янева

Предлага се за: 1. клас

Предлага се от 03.06.2019 до 20.06.2019

    16. София – древна и млада

Тематична област: Технологии

Ръководител: Людмила Чавдарова

Предлага се за: 5.клас

Предлага се от 17.06.2019 зо 30.06.2019

   17.Работа с Office 365

 Тематична област: Дигитална креативност

Ръководител: Снежина Георгиева

Предлага се за: 5-7/8-10. клас

Предлага се от 06.02.2019 до 31.05.2019 в петък

    18. Практическа математика

Тематична област: Математика

Ръководител: Йорданка Янкова

 Предлага се за 5-7 клас от 06.02.2019 – 15.06.2019

19.Знания за здравето,
Тематична област: Екологично образование и здравословен начин на живот,

3-4 клас, от 03.06 до 20.06.2019, ръководител Даниела Бургуджиева

20.Животните и растенията около нас,
ръководител Екатерина Бензерска, 3-4 клас,
от 03.06 до 20.06.2019, Тематична област: Природни науки,