Учебна 2019/2020 година

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ПАРАЛЕЛКИТЕ ПО КЛАСНИ СТАИ ЗА І УЧЕБЕН ДЕН И РОДИТЕЛСКИ СРЕЩИ

КЛАС КЛАСЕН РЪКОВОДИТЕЛ КЛАСНА СТАЯ
І а Таня Петрова Савова 101
І б Румяна Милева Субашка 102
І в Ивелина Мирославова Николова 103
І г Даниела Бисерова Мановска 104
І д Мария Руменова Стоилкова 105
І е Людмила Кирилова Рафаилова 106
ІІ а Дарина Димчева Иванова 307
ІІ б Румяна Василева Тунева 202
ІІ в Моника Ангелова Велкова 201
ІІ г Димитър Георгиев Папазов 214
ІІ д Минка Станиславова Хаджиева 118
ІІ е Гергана Благоева Стоилова 117
ІІІ а Десислава Иванова Анастасова 203
ІІІ б Иванка Георгиева Лазарова 204
ІІІ в Ралица Петрова Бъчварова 205
ІІІ г Силвия Сашкова Филева 217
ІІІ д Снежана Делчева Павлова 206
ІІІ е Бистра Тодоров Петрова 306
ІV а Виктория Тошкова Мановска 304
ІV б Вергиния Спасова Иванова 214
ІV в Виолетка Каменова Първанова 217
ІV г Ели Стоянова Георгиева 218
ІV д Надя Ангелова Иванова 117
ІV е Петя Тодорова Тодорова 118
V а Йордан Петров Коралов 116
V б Мария Цветанова Павлова 404
V в Мария Стоянова Паскова 406
V г Светлана Стефанова Соваджиева 305
V д Йорданка Атанасова Янкова 403
VІ а Светла Петрова Симеонова 115
VІ б Елена Георгиева Тодорова 314
VІ в Любов Николаева Богданова 401
VІ г Биляна Милчева Стоянова 416
VІ д Юлия Кирилова Терзийска 405
VІІ а Валентин Тончев Вълев 302
VІІ б Димка Николаева Дунгарова 303
VІІ в Милена Валентинова Маринова 304
VІІ г Боян Алтимиров Александров 402
VІІІ а Нина Михайлова Серкова 404
VІІІ б Емилия Ангелова Никова 406
VІІІ в Цветелина Чавдарова Митева 304
ІХ а Ренета Иванова Димитрова 305
ІХ б Чавдар Венелинов Ветов 314
ІХ в Мирела Димитрова Марчева 302
Х а Росица Велиборова Савова 216
Х б Мартин Стефанов Сракмаджиев 401
Х в Меглена Стефанова Нейкова 416
ХІ а Людмила Райчева Чавдарова 402
ХІ б Даниела Георгиева Лазарова 403
ХІ в Катя Стоянова Иванова 303
ХІІ а Йорданка Милчева Антонова 316
ХІІ б Анета Трифонова Георгиева 414
ХІІ в Лидия Кольова Димитрова 418

Групи за целодневна организация

Група Класове Стая Учител
1ЦДО1 1.а 101 Мария Петрова
1ЦДО2 1.б 102 Даниела Бургуджиева
1ЦДО3 1.в 103 Кристина Николова
1ЦДО4 1.г 104 Галя Йорданова
1ЦДО5 1.д 105 Станимира Георгиева
1ЦДО6 1.е 106 Румянка Тодорова
2ЦДО1 2.а,б 202 Екатерина Бензерска
2ЦДО2 2.б,в 201 Галина Живкова
2ЦДО3 2.г,д 206 Гергана Илиева
2ЦДО4 2.г,е 204 Михаела Янева
3ЦДО1 3.а,б,г 203 Евелина Гълъбова
3ЦДО2 3.в,д,е 205 Донка Шенева
4ЦДО 4.клас 218 Иван Христов